Anti-Aging (retinol+wit.C+kwas fitowy)

Anti-Aging (retinol+wit.C+kwas fitowy)

Zabieg Anti-Aging wykorzystuje moc synergistycznego działania trzech substancji aktywnych najnowszej generacji: retinolu, witaminy C oraz kwasu fitowego.

Bezpieczny, relaksujący, a zarazem bardzo skuteczny – idealny dla osób, które boją się igieł czy głębokich peelingów.

Podczas zabiegu na skórę aplikowane są kolejno trzy silnie skoncentrowane preparaty marki Norel® Dr Wilsz: 25% kwas fitowy, 5% retinol oraz 10% witamina C. Substancji tych nie należy zmywać ze skóry przez minimum 6-8 kolejnych godzin.

Kwas fitowy stosowany podczas zabiegu pozbawiony jest działania drażniącego, dzięki czemu może być stosowany na skórze wrażliwej, problematycznej czy naczyniowej, również w I fazie trądziku różowatego.

Z powodzeniem stosuje się go w celach profilaktyki fotostarzenia, jak i w celu zmniejszenia istniejących już zmarszczek, bruzd, przebarwień, zaskórników, wykwitów zapalnych oraz łojotoku.

Szczególnie polecamy zabieg Anti-Aging osobom narażonym na dym papierosowy, stres, a także zanieszczyszczenia środowiska.

Efekty terapii Anti-Aging:

 • odnowa zniszczonego, zrogowaciałego naskórka,
 • przywrócenie skórze młodzieńczego blasku i świetlistości,
 • wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie cery,
 • wzrost elastyczności, napięcia i sprężystości skóry,
 • wzrost ilości kolagenu, ceramidów i kwasu hialuronowego w skórze,
 • wygładzenie powierzchni naskórka,
 • zwężenie ujść gruczołów łojowych (tzw. porów),
 • optymalne nawilżenie skóry,
 • prawidłowa bariera naskórkowa,
 • wzrost gęstości skóry i poprawa owalu,
 • redukcja przebarwień posłonecznych i starczych,
 • uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych,
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych – zmniejszenie tendencji do powstawania zaskórników i stanów zapalnych.

Anti-Aging jest doskonały jako zabieg bankietowy, w celu nawilżenia i odżywienia skóry 1-2 tygodnie przed wielkim wyjściem. W celu walki z fotostarzeniem polecamy wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach 7-14 dni. Stosowane przez kosmetologa preparaty są przezroczyste i nie należy ich zmywać przez 6-8 godzin po wykonanym zabiegu.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

Kup pakiet 5 zabiegów trwałej depilacji laserowej, a zapłacisz 10% mniej! Na przykład 5 zabiegów trwałej depilacji laserowej bikini głębokiego w cenie 1345 zł zamiast 1495 zł. W przypadku pakietów na większą ilość partii ciała, …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.