Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia, hiperpigmentacje, plamy starcze, piegi – jeżeli dotyczy Ciebie ten problem, zapraszamy do Depilart na zabieg laserowego usuwania przebarwień.

Przebarwienia mogą powstawać na skutek nadmiernej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, zaburzeń hormonalnych, zażywania niektórych leków i ziół, starzenia się skóry czy indywidualnych predyspozycji danej osoby.

Zabieg laserowy polega na fotokoagulacji, czyli termicznym uszkodzeniu przebarwienia, która wynika z absorpcji energii laserowej przez melaninę (brązowy barwnik) znajdującą się w usuwanej hiperpigmentacji.

Przebarwienie staje się po zabiegu nieco ciemniejsze, po to, żeby w ciągu kilku dni złuszczyć się i rozjaśnić. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być podrażniona, lekko zaczerwieniona i przesuszona. Polecamy stosowanie kremów łagodzących zawierających w składzie alantoinę lub pantenol.

Przez 3-4 tygodnie po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania. W tym czasie należy również chronić skórę preparatami z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF 50+.

W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po upływie 3-4 tygodni.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!