Depilacja Laserowa

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza na rynku metoda usuwania zbędnego owłosienia. W naszym salonie zabiegi wykonujemy przy użyciu lasera diodowego Light Sheer® Desire™. Laser Light Sheer® Desire™ posiada certyfikat FDA Urzędu ds. Leków i Żywności w USA. Jest to najnowocześniejszy, w pełni bezpieczny sprzęt, przynoszący trwałe rezultaty w dziedzinie depilacji.

Laser diodowy Light Sheer w 2014 oraz w 2015 roku wygrał Największy Plebiscyt Profesjonalnej Branży Kosmetycznej, zdobywając Złoty Laur Kosmetologii.
W usuwaniu zbędnego owłosienia nie ma sobie równych!

Jak działa laser Light Sheer® Desire™?

Podczas zabiegu laser emituje odpowiednio skondensowaną wiązkę światła, która działa wybiórczo na melaninę znajdującą się we włosach. Następuje podgrzanie mieszka włosowego, co powoduje jego trwałe uszkodzenie. Przestaje on produkować włosy, a my możemy cieszyć się upragnionym rezultatem w postaci gładkiej skóry.

Depilacja laserem diodowym pozwala usunąć włosy w aż 95%. Pozostałe 5% to włosy jasne, cienkie, pozbawione ciemnego barwnika (melaniny). Podczas każdego impulsu, laser emituje fale świetlne o tej samej długości, które działają wprost na melaninę znajdującą się w cebulkach włosowych, nie wpływając w żaden sposób na okoliczne tkanki. Wiązka lasera przenika jedynie do 5 mm wgłąb skóry, nie wywierając żadnego wpływu na funkcjonowanie całego organizmu.

Dzięki temu depilacja laserowa przy użyciu lasera Light Sheer® Desire™ jest w pełni bezpieczna oraz skuteczna. Laser diodowy Light Sheer w 2014 oraz w 2015 roku wygrał Największy Plebiscyt Profesjonalnej Branży Kosmetycznej, zdobywając Złoty Laur Kosmetologii. W usuwaniu zbędnego owłosienia nie ma sobie równych!

Różnica między laserem diodowym Light Sheer Desire a IPL/VPL

Najważniejszą różnicą między naszym laserem, a powszechnie stosowanym w wielu salonach IPL lub VPL, jest to że depilacja przy użyciu lasera diodowego daje oczekiwany efekt w postaci nieskazitelnej skóry.

IPL/VPL to nie są lasery! Jest to sprzęt wyposażony w lampę xenonową. Podczas każdego impulsu emitowana jest różna długość fali, a energia zamiast skutecznie działać na włosy, powoduje rozgrzanie tkanek okolicznych i mizerne efekty. Zabiegów trzeba wykonać dużo więcej, jednocześnie uzyskuje się dużo gorsze efekty. Włoski nie zostaną trwale usunięte, a jedynie delikatnie i tymczasowo osłabione.

Pamiętaj, że włoski poddane uprzednio działaniu IPL/VPL są również trudniejsze do usunięcia przy pomocy lasera diodowego. Laser diodowy Light Sheer w 2014 oraz w 2015 roku wygrał Największy Plebiscyt Profesjonalnej Branży Kosmetycznej, zdobywając Złoty Laur Kosmetologii. W usuwaniu zbędnego owłosienia nie ma sobie równych!

Jedynie zabieg wykonany przy użyciu odpowiedniego lasera, pozwoli cieszyć się długotrwałym efektem gładkiego ciała.

LASER LIGHT SHEER

Połączenie lasera diodowego z prądem bipolarnym o wysokiej częstotliwości

 • Skupiona wiązka
 • Jedna długość fali

Nie wpływa na wzrost temperatury innych tkanek skóry, bezpośrednie dotarcie wiązki do cebulki.

swiatlo

Źródło światła

LAMPA IPL

Nie jest to laser. Urządzenie wykorzystuje intensywne, pulsujące źródło światła.

 • Fale o różnych długościach
 • Rozproszone światło
 • Działanie nie selektywne

Rozgrzewają wiele innych składników tkanek przy okazji.

Chłodzenie do 5°C, niweluje dyskomfort.chlodzenie

Chłodzenie

Brak
ok. 6ilosc

Ilość zabiegów

12 – 15
98% dla włosków ciemnych.

80% dla włosków brązowych.

celnosc

Skuteczność

Nie jest to zabieg trwałej depilacji.

Ze względu na pasmo światła o różnej długości fali zabieg nie jest trwały, a włosy odrastają.

Zalecane odstępy między zabiegami oraz ilość zabiegów w serii

Każdy z nas na swoim ciele posiada około 5 milionów mieszków włosowych. Znajdują się w nich cebulki włosowe wyposażone w bardzo aktywne komórki macierzy włosa. To właśnie te komórki to swoista fabryka włosów, odpowiedzialna za ich wzrost każdego dnia.

W każdym mieszku zachodzą po kolei trzy odmienne fazy: anagen, katagen oraz telogen. Laser najskuteczniej działa na te mieszki włosowe, które znajdują się w fazie anagenu –wzrostu. Fazy te zachodzą niezależnie w każdym mieszku włosowym, dlatego nie da się pozbyć wszystkich niechcianych włosków za jednym razem. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów depilacji laserowej, zabiegi należy przeprowadzać w serii, przy zachowaniu regularnych odstępów. Zalecane odstępy pomiędzy zabiegami to około 4-­6 tygodni w przypadku depilacji twarzy oraz około 8 tygodni w przypadku innych części ciała.

Ilość zabiegów, jaką należy wykonać w celu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów jest sprawą indywidualną, uzależnioną od wielu czynników (m.in. grubości i koloru włosków, regularności w wykonywaniu zabiegów, stosowaniu się do zaleceń kosmetologa, współistniejących zaburzeń hormonalnych itd.). Panie zwykle potrzebują około 6 zabiegów. Ze względu na czynnik hormonalny oraz ilość włosków, panowie mogą potrzebować więcej powtórzeń.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Zanim rozpoczniemy serię zabiegów depilacji laserowej, zapraszamy na bezpłatną konsultację. Kosmetolog sprawdzi, czy nie występują żadne przeciwwskazania do zabiegu oraz wykona na skórze próbę laserową.

Przed właściwym zabiegiem depilacji laserowej:

 • należy zgolić włoski w miejscu depilacji przy użyciu maszynki jednorazowej,
 • skóra powinna być czysta, nieposmarowana żadnym preparatem,
 • minimum 2 tygodnie przed należy w miejscu depilowanym odstawić kosmetyki z drobinkami lub brokatem.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • opalenizna,
 • depilacja woskiem, pastą cukrową, pęsetą, depilatorem mechanicznym oraz nitkowanie włosków w miejscu poddawanym depilacji laserowej,
 • zastosowanie mocnego peelingu oraz preparatów złuszczających w miejscu depilacji,
 • stosowanie blokerów potu (np. Antidral, Etiaxil, Ziaja Bloker, Perspiblock) w miejscu poddawanym depilacji laserowej,
 • zażywanie światłouwrażliwiających leków i suplementów diety – m.in. antybiotyków, sterydów, retinoidów (np. Axotret, Izotek), dziurawca, nagietka, skrzypu polnego, psoralenów, wit. A,
 • aktywny wirus opryszczki do wygojenia zmiany,
 • gorączka,
 • ciąża,
 • epilepsja,
 • nowotwory złośliwe (przebyte oraz aktualnie występujące)
 • wysypka oraz stany zapalne w miejscu depilacji,
 • niewyrównana cukrzyca ze współistniejącymi problemami skórnymi.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Przed każdym zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny. Dowiaduje się o reakcję skóry i włosków po ostatniej depilacji oraz sprawdza, czy nie wystąpiło żadne nowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia zabiegu. Jeżeli pojawia się jakakolwiek wątpliwość lub pytanie z Twojej strony, koniecznie o tym porozmawiaj. Ogolona i zdezynfekowana skóra jest mapowana – kosmetolog rysuje na niej kolorowe, zmywalne kwadraty, które umożliwiają dokładne przeprowadzenie zabiegu. Każdy z nich, miejsce przy miejscu, zostanie poddany działaniu lasera.

Jeżeli obawiasz się nieprzyjemnych odczuć związanych z rozgrzaniem skóry podczas depilacji, kosmetolog może podczas zabiegu stosować kompresy chłodzące. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych czynności. Nie ma również żadnych przeciwwskazań do wykonywania makijażu w przypadku depilacji twarzy.

Po zabiegu

 • przez około 3-­4 tygodni nie należy się opalać, chroniąc się przed działaniem promieniowania UV oraz stosując preparaty z filtrem SPF 50+,
 • wskazane jest stosowanie łagodzących preparatów (np. krem Alantan Plus, Bepanthen),
 • do czasu ustąpienia podrażnienia skóry nie należy korzystać z sauny, basenu oraz jacuzzi,
 • przez tydzień nie należy stosować peelingów, szorstkich gąbek oraz rękawic,
 • bezpośrednio po zabiegu należy unikać silnego wysiłku fizycznego.

Skóra po zabiegu depilacji laserowej ma prawo być podrażniona i zaczerwieniona, zwłaszcza jeśli włoski są ciemne i grube. Każda skóra jest inna – czas potrzebny na jej regenerację wynosi od 2 dni do 2 tygodni.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!