Karboksyterapia twarz, szyja, dekolt

Karboksyterapia twarz, szyja, dekolt

Karboksyterapia twarz, szyja, dekolt

Karboksyterapia to zabieg zwany terapią cudownym gazem. Polega na wprowadzaniu dwutlenku węgla do skóry przy pomocy cienkiej igiełki.

Głównym celem karboksyterapii twarzy, szyi i dekoltu jest zwiększenie gęstości skóry dzięki uruchomieniu procesów stymulujących produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg karboksyterapii uruchamia proces neowaskularyzacji, czyli rozbudowy sieci naczyń krwionośnych, dzięki czemu komórki skóry otrzymują więcej tlenu i substancji odżywczych.

Karboksyterapię twarzy, szyi oraz dekoltu najlepiej wykonywać w serii 5-6 zabiegów wykonywanych co tydzień. Rewelacyjne efekty rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu można również uzyskać łącząc w serii karboksyterapię wraz z mezoterapią igłową.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII TWARZY, SZYI I DEKOLTU:

 

  zmarszczki mimiczne

  wiotka skóra

  utrata owalu twarzy

  drugi podbródek

  sińce pod oczami

  obrzęki okolicy oczu

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW KARBOKSYTERAPII:

 

ciąża i karmienie piersią

jaskra

nowotwory i chemioterapia

skłonność do bliznowców

aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze oraz wirusowe (np. opryszczka)

hemofilia

zaawansowana anemia

nieustabilizowane ciśnienie krwi

nieuregulowana cukrzyca

ciężkie choroby serca i nerek

zażywanie leków wpływających na krzepliwość krwi; 5 dni przed należy odstawić leki z kwasem acetylo-salicylowym

Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Po karboksyterapii można od razu wrócić do codziennych czynności. 24 godziny po terapii dwutlenkiem węgla unikamy opalania tej okolicy na słońcu czy solarium, sauny oraz gorących kąpieli.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!