Eksfoliacja – kwas migdałowy

Eksfoliacja – kwas migdałowy

Peeling kwasem migdałowym ma bardzo szerokie spektrum działania. Poza złuszczaniem naskórka, ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej. Polecany jest zarówno w przypadku pielęgnacji skóry dojrzałej, jak i trądzikowej.

Pozwala na dogłębne oczyszczenie naskórka bez wywoływania podrażnień i zaczerwienień. Złuszczanie martwych komórek naskórka po zabiegu zachodzi stopniowo, w sposób nieuciążliwy dla pacjenta.

Zabieg daje świetne rezultaty na twarzy i szyi. Będzie też rewelacyjnie działał na dekolcie oraz plecach, szczególnie jeżeli borykamy się z przebarwieniami pozapalnymi w tych okolicach.

Nie musisz rezygnować z eksfoliacji kwasem migdałowym w okresie letnim – przy zachowaniu odpowiedniej fotoprotekcji (kremy ochronne SPF 50+) zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Kosmetolog podczas zabiegu indywidualnie dobiera stężenie stosowanego kwasu oraz czas jego działania na skórze.

Peeling kwasem migdałowym jest bezbolesny. Po nałożeniu preparatu może być odczuwalne jedynie nieznaczne pieczenie. Na zakończenie zabiegu nakładamy łagodzącą maskę, która koi i nawilża skórę.

Zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym polecamy wykonywać w serii około 5 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Efekty zabiegu:

  • wygładzenie powierzchni skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • ograniczenie nadprodukcji sebum,
  • zmniejszenie widoczności rozszerzonych ujść gruczołów łojowych (tzw. porów),
  • zmniejszenie ilości zaczopowanych ujść gruczołów łojowych (zaskórników),
  • rozjaśnienie przebarwień pozapalnych i posłonecznych.

 Skuś się na złuszczający zabieg kwasem migdałowym i pozwól swojej skórze odetchnąć!

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!