Mezoterapia igłowa – skóra głowy

Mezoterapia igłowa – skóra głowy

Mezoterapia igłowa jest świetną metodą walki z upływającym czasem (mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni) oraz cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej (mezoterapia igłowa ciała).

Niestety dużo z nas zapomina o tym, że skóra na głowie również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Bez wątpienia bardzo ważna jest właściwa pielęgnacji w domu i w salonie fryzjerskim.

Czasami jednak to nie wystarcza.. .

Jeżeli zmagasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, łojotokiem albo suchością skóry na głowie, zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy jest dla Ciebie stworzony.

Podczas zabiegu kosmetolog wprowadza przy pomocy iniekcji śródskórnych specjalnie dobrane koktajle renomowanej firmy MESOESTETIC.

Wśród substancji aktywnych znajdują się m.in. kwas hialuronowy, biotyna, witaminy z grupy B, witamina C, cynk, magnez, molibden, selen, miedź i inne minerały.

Zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy dają wspaniałe rezultaty w przypadku:

  • łysienia (alopecji),
  • sezonowego wypadania włosów,
  • cienkich i przerzedzonych włosów,
  • łojotokowego zapalenia skóry,
  • słabej kondycji włosów i skóry głowy.

Ilość zabiegów w serii jest indywidualna. Mezoterapia igłowa skóry głowy wykonywana jest w odstępach 7-14 dni.

Ze względu na czas potrzebny do wzrostu włosów, efekty obserwuje się nawet po kilku miesiącach. Włosy rosną silniejsze, zdrowsze oraz bardziej błyszczące.

Pierwsze zabiegi powodują poprawę stanu skóry na głowie. Dzięki mezoterapii igłowej skóra staje się bardziej nawilżona oraz mniej się przetłuszcza.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!