Mezoterapia igłowa – ciało

Mezoterapia igłowa – ciało

Mezoterapia igłowa jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli zmagasz się z cellulitem, obrzękami czy miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Sprawdzi się również jako zabieg uzupełniający, jeżeli jesteś na diecie redukcyjnej i uprawiasz sport. Dzięki mezoterapii igłowej Twoja skóra zachowa jędrność i świetną kondycję, podczas gdy Twoja waga i wymiary będą spadać.

Zabiegi wykonujemy najczęściej w obrębie ud, brzucha, pośladków, bocznych powierzchni kolan oraz wewnętrznych powierzchni ramion.

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu substancji aktywnych przy pomocy iniekcji do tkanki tłuszczowej.

Substancje czynne zawarte w kremie wyszczuplającym czy żelu antycellulitowym są za dużymi cząsteczkami, żeby mogły wniknąć do wnętrza skóry i przynieść oczekiwane rezultaty. Stosując zabiegi mezoterapii igłowej masz pewność, że substancje aktywne zostaną wprowadzone dokładnie do źródła Twojego problemu.

Podczas zabiegów korzystamy z preparatów renomowanej firmy MESOESTETIC. Zawierają one silnie skoncentrowane substancje aktywne, takie jak L-karnityna, fosfatydylocholina, wyciąg z karczocha, krzemionka organiczna, kwas hialuronowy, minerały i witaminy.

Kosmetolog w zależności od stanu skóry indywidualnie dobiera stosowane podczas zabiegu koktajle, tak aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny oraz całkowicie bezpieczny. Przeprowadza go wykwalifikowany i doświadczony kosmetolog w jałowych warunkach z wykorzystaniem jedynie jednorazowych sprzętów.

W celu uzyskania najlepszych efektów warto połączyć serię zabiegów mezoterapii igłowej z serią masaży bańką chińską.

Mezoterapię powtarzamy co 7-14 dni, zwykle 5-10 razy. Zalecana ilość zabiegów zależy od stanu skóry i oczekiwanych rezultatów.

Wskazania do zabiegów mezoterapii na ciele:

  • wiotkość skóry,
  • cellulit,
  • obrzęki,
  • miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej,

Przeciwwskazania do zabiegów mezoterapii:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nieuregulowana cukrzyca ze współistniejącymi zmianami skórnymi,
  • alergia,
  • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe oraz grzybicze,
  • stany zapalne na skórze,
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Mogą być na niej widoczne drobne ślady nakłuć. W przypadku mezoterapii na ciele często pojawiają się małe krwiaki, które wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

Po zabiegu bardzo ważna jest dbałość pacjenta o higienę miejsc zabiegowych. Przynajmniej przez 24 godziny należy zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego, basenu, sauny oraz jacuzzi. Do czasu pełnego wygojenia skóry należy unikać opalania i stosować wysokie filtry przeciwsłoneczne z SPF 50+.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!