Laserowe zamykanie naczyń

Laserowe zamykanie naczyń

Teleangiektazje, pajączki, pęknięte naczynka-szpecący defekt, na który skarży się bardzo wiele osób.
Skłonność do pękania naczyń bywa dziedziczna. Jeżeli ktoś z bliskiej rodziny zmagał się z tym problemem, prawdopodobnie dotyczyć on będzie także Ciebie.
Do pękania naczyń krwionośnych przyczynia się ponadto nadmierne opalanie, zażywanie leków hormonalnych, palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, częste korzystanie z sauny, brak ochrony skóry przed zimnem i promieniowaniem UV oraz niewłaściwa pielęgnacja skóry.
Proponujemy Państwu najskuteczniejsze rozwiązanie w postaci laserowego usuwania zmian naczyniowych.
Podczas zabiegu laserem zmiana naczyniowa ulega fotokoagulacji, czyli termicznemu uszkodzeniu wynikającym z absorpcji energii laserowej przez hemoglobinę znajdującą się w nieprawidłowym naczyniu.

Zabieg laserowy na teleangiektazje jest świetnym uzupełnieniem skleroterapii lub leczenia chirurgicznego w przypadku współistnienia żylaków. Pozwala usunąć widoczne pajączki z okolic takich jak uda, łydki, nos, policzki czy broda.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić przejściowa opuchlizna i rumień w miejscu poddanym działaniu lasera. Skóra może być też nieco podrażniona i przesuszona. Polecamy stosowanie kremów łagodzących zawierających w składzie alantoinę lub panthenol.
Przez 3-4 tygodnie po zabiegu obowiązuje bezwględny zakaz opalania. W tym czasie należy również regularnie smarować się preparatem z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50+.

Zabieg laserowego zamykania naczyń krwionośnych w razie potrzeby powtarza się po upływie 3-4 tygodni.

Gdy już pozbędziemy się szpecących pajączków, polecamy uzupełnienie terapii o zabiegi mezoterapii igłowej.
Mamy w ofercie szeroki wachlarz preparatów, które nawilżą skórę oraz dzięki zawartości składników uszczelniających ściany naczyń krwionośnych, zapobiegną powstawaniu nowych teleangiektazji w przyszłości.

Belka Belka Belka

Zobacz również


W naszej Ofercie
polecamy zabiegi
Bon Podarunkowy
Bon podarunkowy
Facebook
Facebook
Kontakt z nami
Kontakt
Najnowsze promocje
Mega rabat – 50%

Mega rabat – 50%

Przyjdźcie na zabieg razem i zyskajcie mega rabat! *Jeżeli skorzystałeś/aś już z zabiegów w Depilart możesz wziąć udział w promocji polecającej i otrzymać aż do 50% rabatu! Każda nowa osoba, która przychodząc do nas na …

Promocja pakietowa

Promocja pakietowa

MEGA RABATY NA PAKIETY ZABIEGÓW TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE Dla Pań ♥ 5 zabiegów depilacji laserowej ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE+PACHY za 4500 zł zamiast 6050 zł (rabat 1550 zł) ♥ 5 zabiegów ŁYDKI+UDA+BIKINI GŁĘBOKIE za 3900 zł zamiast 4950 zł …

SUPERWOMAN & SUPERMAN

SUPERWOMAN & SUPERMAN

Oferta skierowana specjalnie dla naszych Klientów, którzy cenią sobie komfort gładkiej skóry. Przy depilacji kilku partii ciała obniżamy cenę zabiegu. Oferta dla kobiet: SUPERWOMAN – jeden zabieg trwałej depilacji ud, łydek, bikini głębokiego i pach …

Kosmetologia i laseroterapia

DepilArt 531 732 739

Nasi kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w wielu profesjonalnych szkoleniach. Z pasją i wiedzą korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.
error: Content is protected !!